sobota, 7 marca 2015

Co będzie na blogu?

                        Hejsoon:)
Na początek się przedstawię. Nazywam się Oliwa mam 14 lat interesuje się siatkówką , Rihanna Navy od 7 lat oraz uwielbiam Youtoberów:>
Kocham muzykę , kocham grać , kocham oglądać.

A teraz konkrety.
--> Blog będzie miał min. Historie , przemyślenia oraz recenzję.
--> Będzie pozytywny :)!
--> Postaram się zamieszczać post co 2 dni.
--> Będą zdjęcia , linki do muzyki filmów i tak dalej :).
♥Zapraszam do obserwowania oraz komentowania♥
Pozdrawiam Liv♥.
 

17 komentarzy:

  1. Super post nie mogę sie doczekać <3
    Powodzenia kochanie ! :*
    http://victoriablog63.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydajesz się pozytywną osobą i pewnie Twój blog będzie odbiciem Ciebie :)
    Pozdrawiam
    cherryandclaudia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie się zapowiada. Jesteś bardzo ładna :*

    http://hot-schot.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam !!

    OdpowiedzUsuń
  4. Zapowiada się naprawdę ciekawy blog! :)

    http://trocheolgowo.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Jak dla mnie zapowiada sie bardzo ciekawie ! :)
    Obserwuje! :)

    http://moooneykills.blogspot.com/2015/03/deer_3.html

    OdpowiedzUsuń
  6. ależ Ty jesteś śliczna;*

    Bardzo fajnie że dodałaś takiego posta, zapowiada się bardzo ciekawie;*

    Buziaki;*

    OdpowiedzUsuń
  7. Powodzenie życzę i wielu super pomysłów :)
    Zapraszam do mnie:

    www.lifestyle-madlen.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  8. Mhhh! Ale ładna :)
    Czekam na kolejne posty!
    Pozdrawiam! http://moja-pasja-moim-zyciem.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  9. Oddaj trochę urody, co *-*
    Będę wpadać częściej ^^
    Zapraszam do sb:
    http://MaalinowaMamba.blogspot.com

    Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia Kobiet! :D

    OdpowiedzUsuń
  10. Zapowiada się ciekawie ^.^ Widzę ,że dopiero zaczynasz więc jakbyś chciała to mogę Ci wykonać design ale to już zależy od Ciebie.
    Pozdrawiam.
    Zapraszam na blog:http://tynkaa-blog.blogspot.com/
    Zapraszam na konkurs ! :http://tynkaa-blog.blogspot.com/2015/03/competition.html :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuje jeśli będę potrzebowała pomocy odezwę się napewno:)!

      Usuń
  11. świetny początek, powodzenia i wytrwałości :*
    http://matiaga.blogspot.com/ zapraszam c:

    OdpowiedzUsuń

  12. Śliczne zdjęcia i ciekawe notki <3
    Coś czuję , że będę wpadała tu codziennie :3
    zapraszam do mnie :*
    Obserwujemy :)

    http://believeinhimselfx33.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  13. Super HAUL, świetne koszulki i skarpetki :) Jeszcze kiedyś wpadnę ;)
    http://pozytywnikk.blogspot.com/2015/03/bloger-czy-nie.html

    OdpowiedzUsuń
  14. Widzę ze zakupy były udane ;)

    OdpowiedzUsuń
  15. Super zakupy :D Zapraszam do mnie ➜ http://poprostuemi.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń