Hejsoon:)
Na początek się przedstawię. Nazywam się Oliwa mam 14 lat interesuje się siatkówką , Rihanna Navy od 7 lat oraz uwielbiam Youtoberów:>
Kocham muzykę , kocham grać , kocham oglądać.
A teraz konkrety.
--> Blog będzie miał min. Historie , przemyślenia oraz recenzję.
--> Będzie pozytywny :)!
--> Postaram się zamieszczać post co 2 dni.
--> Będą zdjęcia , linki do muzyki filmów i tak dalej :).
♥Zapraszam do obserwowania oraz komentowania♥
Pozdrawiam Liv♥.

Super post nie mogę sie doczekać <3
OdpowiedzUsuńPowodzenia kochanie ! :*
http://victoriablog63.blogspot.com
Wydajesz się pozytywną osobą i pewnie Twój blog będzie odbiciem Ciebie :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
cherryandclaudia.blogspot.com
Fajnie się zapowiada. Jesteś bardzo ładna :*
OdpowiedzUsuńhttp://hot-schot.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam !!
Zapowiada się naprawdę ciekawy blog! :)
OdpowiedzUsuńhttp://trocheolgowo.blogspot.com/
Jak dla mnie zapowiada sie bardzo ciekawie ! :)
OdpowiedzUsuńObserwuje! :)
http://moooneykills.blogspot.com/2015/03/deer_3.html
ależ Ty jesteś śliczna;*
OdpowiedzUsuńBardzo fajnie że dodałaś takiego posta, zapowiada się bardzo ciekawie;*
Buziaki;*
Powodzenie życzę i wielu super pomysłów :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie:
www.lifestyle-madlen.blogspot.com
Mhhh! Ale ładna :)
OdpowiedzUsuńCzekam na kolejne posty!
Pozdrawiam! http://moja-pasja-moim-zyciem.blogspot.com/
Oddaj trochę urody, co *-*
OdpowiedzUsuńBędę wpadać częściej ^^
Zapraszam do sb:
http://MaalinowaMamba.blogspot.com
Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia Kobiet! :D
Jeju bardzo dziękuję<3
UsuńZapowiada się ciekawie ^.^ Widzę ,że dopiero zaczynasz więc jakbyś chciała to mogę Ci wykonać design ale to już zależy od Ciebie.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
Zapraszam na blog:http://tynkaa-blog.blogspot.com/
Zapraszam na konkurs ! :http://tynkaa-blog.blogspot.com/2015/03/competition.html :)
Bardzo dziękuje jeśli będę potrzebowała pomocy odezwę się napewno:)!
Usuńświetny początek, powodzenia i wytrwałości :*
OdpowiedzUsuńhttp://matiaga.blogspot.com/ zapraszam c:
OdpowiedzUsuńŚliczne zdjęcia i ciekawe notki <3
Coś czuję , że będę wpadała tu codziennie :3
zapraszam do mnie :*
Obserwujemy :)
http://believeinhimselfx33.blogspot.com
Super HAUL, świetne koszulki i skarpetki :) Jeszcze kiedyś wpadnę ;)
OdpowiedzUsuńhttp://pozytywnikk.blogspot.com/2015/03/bloger-czy-nie.html
Widzę ze zakupy były udane ;)
OdpowiedzUsuńSuper zakupy :D Zapraszam do mnie ➜ http://poprostuemi.blogspot.com/
OdpowiedzUsuń