niedziela, 15 marca 2015

Muzyka lekiem na wszystko?

                                                                    Hej wszystkim:)
Dziś chciałam dać lżejszy temat. Szybko mówiąc - > Muzyka.
Według mnie muzyka jest lekiem na wszystko.
No sami pomyślcie :
►jesteś smutny/a ►► Słuchasz muzyki
►jesteś wesoły/a ►► słuchasz muzyki 
►nudzi ci się ►► słuchasz muzyki
I tak dalej.

Muzyka jest zawsze przy tobie , no chyba że ci telefon padnie.
Ale mówiąc szczerze zawsze ci towarzyszy.
Więc co by było gdyby muzyki nie było?
Pustka?
Nicość?
Nie wiem ale wiem że nie było by tego co jest teraz.

Niedawno byłam na sesji zdjęciowej z przyjaciółmi. Była na niej też moja przyjaciółka Viktoria /Klik<3 / Sesja według mnie udana:).
Było dużo śmiechu i atmosfera była bardzo przyjazna:)
Do każdego zdjęcia z sesji dodam cytat z piosenek które podtrzymują mnie na duchu zapraszam:)


I'm about to lose my mind
you've been gone for so long
I'm running out of time
I need a doctor, call me a doctor
I need a doctor, doctor
to bring me back to life.
This is the part when I say I don't want ya
I'm stronger than I've been before
This is the part when I break free
'Cause I can't resist it no more
Przestań tu ziom palić głupa,
życia swego nikt jeszcze sam nie oszukał
jadę pod ten bit, a Ty prawdy tu szukaj
po to jest ta nuta, sama nie urodzi się waluta.

Pompuj Pompuj człowienu ujrzysz progres w oka mgnieniu.
Spójrz na ptaki, jak szybują ponad nami
Chłonąc błękit tego świata, niebieski aksamit
Spójrz na kwiaty. Każda szata ich tętni barwami
Każdy organizm to mapa i plany ze szczegółami
Spójrz na promienie światła pomiędzy liściami
Wzbij spojrzenie nad asfalt między drzew koronami
Każda z korzeni wyrasta, aby trwać nad nami
Na straży stać nam, za nic zapamiętywać czas nam
Spójrz na oceany i plaże w piaskach
I morza wodospady, i kolaże nocy w gwiazdach
Spójrz na obrazy miasta, potem na szczyty gór,
Monumentalna prawda ich krzyczy znad chmur
Spójrz na srebrny puch, płatki śniegu w przestrzeni
Niczym diamenty dusz tych zaklętych z bieli
Spójrz na wielki cud, jakim jesteśmy tu.


Bo kiedy nie ma Ciebie, niewiele istnieje
Wiem, że tak trzeba, ale kurwa oszaleję teraz
Czarne jak heban pierdolone orchidee
I biała gleba muszę je pozbierać.









A little party never killed nobody
So we gon’ dance until we droṗ, drop
A little party never killed nobody.
Wznieśmy toast wystarczy raz.
Ordynarny świat śpiewa "sto lat" 
i patrzy w twarz, oh, wystarczy raz go spróbować,
wyblakły smak, och, widać to w szkłach,
alkoholach, naszych snach, wybacz moja droga.











                                                          No dobra to już koniec (To nie są wszystkie zdjęcia z sesji)
Mam nadzieję że sie podobało :)
Komentarze obserwacje mile widziane :*! 

wtorek, 10 marca 2015

Po prostu przyjaźń.

                                                           Hejson:)! 
Od dłuższego czasu zastanawiam się czy prawdziwa przyjaźń w XXIw. istnieje.Oczywiście w to nie wątpię. 
Każdy ma przyjaciela fakt.Ale takie przyjaźnie w których załóżmy się wyzywamy. Boli to. Twoja najlepsza przyjaciółka powiedzmy powie do ciebie "Ty szm*to" ( nie przeklinając). Czasami to boli. Nie wiem czy to ma na celu wzmocnić więź czy co. Okej czasami możemy tak powiedzieć dla beki. Ale tak przez cały czas?Właśnie.
Nie mówię oczywiście ,że sama tak nie mówię ale staram się ograniczać w takim słownictwie szczególnie do przyjaciół. 

Ale prawdziwa przyjaźń istnieje. Wiem o tym doskonale mam 5 przyjaciół których znam dokładnie 12 lat.
Mam też przyjaciół których znam 5-10 lat.
Dalej się przyjaźnimy chodź wiedzą jaka jestem , podziwiam ich bo ja bym ze sobą nie wytrzymała.

Jedna z moich najlepszych przyjaciółek ~Wiktoria~ znacie ją też ma bloga. Rozumie i wspiera mnie ja ją też. To jest dla mnie śmieszne jesteśmy rożne i to bardzo. Ja jestem blondynką a ona brunetką. Ja jestem wysoka (175.5cm) a ona niska /przy mnie/ (z 168 cm). Ona jest szczupła a ja nie aż tak bardzo.
Ale jednak jest dla mnie jak siostra.Zrobiłabym dla niej wszystko.

Dawniej przyjaźń była inna z opowiadań moich babć oraz mamy przyjaźń opierała się szczególnie na ZAUFANIU. Nikogo nie obchodziło czy jego przyjaciel jest bogaty czy piękny.A w XXIw. czasami tak jest.
Dawniej 3 przyjaciółki nie obgadywały się wzajemnie a teraz jest tak że 3cią się spycha (w niektórych przypadkach). Ale prawdziwa przyjaźń istnieje. Większość z was na pewno ma przyjaciela od serca.Bądź tak jak ,ja nie ma przyjaciół ma " 2gą Rodzinę " .



-Co co to jest?-zapytała przestraszona, gdy je zobaczyła.
-To jest prawdziwa i szczera przyjaźń.-powiedziała babcia.
-Ale babciu kto to jest?-zapytała.
-To twoja prababcia wraz z przyjaciółką.-powiedziała.










    Czy w tych czasach możemy zaznać takiej przyjaźni?
Nie wiem.Mówiąc szczerze.
Na prawdę nie wiem.
Ale ja cenię moich przyjaciół.
Za co?
Za to że są.
To już wszystko wyjaśnia.








"Bo prawdziwy przyjaciel w ogień za tobą pójdzie." 




Dam Dam Dam.
Przyjaźń DAMSKO MĘSKA 
Istnieje?
Istnieje.
Mam przyjaciela.
9 lat.
Wszyscy co powiedzą że taka przyjaźń nie istnieje.
Mylą się.
Albo takiej przyjaźni nie zaznali.
Koniec.
Dziękuję za przeczytanie postu mam nadzieję że nikogo nie uraziłam:)
Zapraszam do Wiktorii:
Mam nadzieję że post się podobał.
Komentarze oraz obserwację mile widziane :)
~Liv~ 



niedziela, 8 marca 2015

8 marca? Dzień kobiet? Shopping!

                                               Hej wszystkim! 
8.03 - Dzień Kobiet.
Pewno wszystkie spędziłyśmy go mile oraz dostałyśmy wiele prezentów.
Mój tata postanowił zabrać mnie oraz mamę i siostrę na zakupy:).
Pojechałam wraz z jedną z przyjaciółek.
Były mega okazje , pozytywnie oraz zabawnie.
Dużo ludzi nazywa mnie "Dzieckiem Cropp'a" więc największe zakupy właśnie w nim przypadły:).
Oczywiście odwiedziłam też Haus'a. Było świetnie znalazłam koszulki z mojej ulubionej kreskówki która zawsze poprawia mi humor. Kreskówka oczywiście popularna pewno większość z was ją zna --> Pora na przygodę!<-- 
Sinsey też został przeszukany. Kupiłam słodkie skarpetki. Odwiedziłam jeszcze dużo sklepów:).
Nie będę już was zanudzać zobaczcie zdjęcia , mam nadzieję że coś wam przypadnie do gustu albo się spodoba.Piszcie w komentarzu:)!
    
♥Koszulka Hous'e (39.99 zł)
♥Spodnie Cropp (79.99 zł)
   


                          ♥Bluzka House (39.99)












♥Bluzka House napis " HUG BRO" (39.99zł)
♥Kamizelka Mohito (179.99) 
















                                                                                                                 



♥Bluzka Cropp ( 49.99 zł)
♥ Czarny Kagan / łańcuch (9.99zł)
< załączone zdjęcie poniżej przedstawia bluzkę z tyłu>
 --> Napis : Dream 47<--




♥skarpetki Sinsay (14.99zł)                                                                               

Dziękuję za czytanie mojego bloga! 
Zapraszam was też na bloga mojej przyjaciółki :)!
Zachęcam do komentowania oraz obserwowania mojego i jej bloga!<3
♥Pozdrawiam Liv♥

sobota, 7 marca 2015

Co będzie na blogu?

                        Hejsoon:)
Na początek się przedstawię. Nazywam się Oliwa mam 14 lat interesuje się siatkówką , Rihanna Navy od 7 lat oraz uwielbiam Youtoberów:>
Kocham muzykę , kocham grać , kocham oglądać.

A teraz konkrety.
--> Blog będzie miał min. Historie , przemyślenia oraz recenzję.
--> Będzie pozytywny :)!
--> Postaram się zamieszczać post co 2 dni.
--> Będą zdjęcia , linki do muzyki filmów i tak dalej :).
♥Zapraszam do obserwowania oraz komentowania♥
Pozdrawiam Liv♥.