8.03 - Dzień Kobiet.
Pewno wszystkie spędziłyśmy go mile oraz dostałyśmy wiele prezentów.
Mój tata postanowił zabrać mnie oraz mamę i siostrę na zakupy:).
Pojechałam wraz z jedną z przyjaciółek.
Były mega okazje , pozytywnie oraz zabawnie.
Dużo ludzi nazywa mnie "Dzieckiem Cropp'a" więc największe zakupy właśnie w nim przypadły:).
Oczywiście odwiedziłam też Haus'a. Było świetnie znalazłam koszulki z mojej ulubionej kreskówki która zawsze poprawia mi humor. Kreskówka oczywiście popularna pewno większość z was ją zna --> Pora na przygodę!<--
Sinsey też został przeszukany. Kupiłam słodkie skarpetki. Odwiedziłam jeszcze dużo sklepów:).
Nie będę już was zanudzać zobaczcie zdjęcia , mam nadzieję że coś wam przypadnie do gustu albo się spodoba.Piszcie w komentarzu:)!
♥Koszulka Hous'e (39.99 zł)
♥Spodnie Cropp (79.99 zł)
♥Bluzka House (39.99)
♥Bluzka House napis " HUG BRO" (39.99zł)
♥Kamizelka Mohito (179.99)
♥Bluzka Cropp ( 49.99 zł)
♥ Czarny Kagan / łańcuch (9.99zł)
< załączone zdjęcie poniżej przedstawia bluzkę z tyłu>
--> Napis : Dream 47<--
Dziękuję za czytanie mojego bloga!
Zapraszam was też na bloga mojej przyjaciółki :)!
Zachęcam do komentowania oraz obserwowania mojego i jej bloga!<3
♥Pozdrawiam Liv♥






Ładne ciuchy i fajny wpis :) Pozdrawiam i zapraszam http://mysliskowronki.blogspot.com
OdpowiedzUsuńBardzo dziękuje ! <3
UsuńOczywiście zajrzę:)
Ooo jaka ładna pierwsza koszulka! Muszę się wybrać do Hous'a :D
OdpowiedzUsuńhttp://martiizuza.blogspot.com
Super ciuchy ! <3
OdpowiedzUsuńzapraszam do mn :)
http://victoriablog63.blogspot.com/2015/03/wiosna-dzien-kobiet-sesja.html
Fajne spodnie <3
OdpowiedzUsuńZapraszam na rozdanie
Darunia-dusiunia.blogspot.com
CuDnee skarpetki: *
OdpowiedzUsuńSłodkie skarpetki :3
OdpowiedzUsuńZakupy - najlepszy prezent dla kobiety :-D Ubrania swietne!
OdpowiedzUsuńPowiększ zdjęcia :) poza tym bardzo ładne :3
OdpowiedzUsuńhttp://carolinaa-carolinaaa.blogspot.com/
Okej przy następnym poście wzrócę na to uwagę :)!
UsuńOkej przy następnym poście wzrócę na to uwagę :)!
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
Usuńto ja dostałam tylko życzenia telefoniczne od taty i kilka smsów od kolegów. :) ale za to miły dzień spędziłam ze swoim chłopakiem i jego rodziną, bo na niedzielnym rodzinnym obiedzie byliśmy. :) trochę żałuję, że kwiatów żadnych nie dostałam, ale liczę, że co się odwlecze.... ;)
OdpowiedzUsuńfajne zakupy, też przydałoby mi się odświeżenie garderoby na wiosnę, ale na razie inne wydatki są jednak ważniejsze. ;)
pozdrawiam.
http://poprostumadusia.blogspot.com/
Piękne zakupy!
OdpowiedzUsuńTe rzeczy z House'a są naprawdę świetne. Sama kupiłabym te bluzki, hyh.
Ja na Dzień Kobiet dostałam 10 złotych na jedzenie na mieście i kwiatka od nieznajomego mi pana, który je rozdawał wszystkim.
Zapraszam do nas :)
Fajny blog i ciekawy ;)
OdpowiedzUsuńSuper zdjęcia ^^
Zaszalałaś na zakupach :) Bardzo fajne koszulki :) Pozdrawiam, http://skarbusiowa-garderoba.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńTo widzę, że dzień w 100% udany tylko pozazdrościć. Bardzo fajne zakupy :) te skarpetki są świetne, bardzo fajny blog zostaję na dłużej, pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńFajne ubrania ! Ja niestety dzień kobiet spędziłam pod kołdrą ponieważ jestem chora :(
OdpowiedzUsuńPodoba mi się Twój styl pisania więc zostawiam zasłużoną obserwację.Nie liczę na rewanż .... a zresztą sama zadecydujesz czy zaobserwować mnie czy nie :)
Powodzenia w dalszym rozwijaniu bloga i zapraszam do siebie : http://martynaa-bllog.blogspot.com/2015/…/artificiality.html
Świetne są te t - shirt'y z parą na przygodę, chyba tez się na takie skuszę ! :* agata-musielak.blogspot.com
OdpowiedzUsuńświetna bluza *-* bardzo mi się podoba
OdpowiedzUsuńhttp://nevergiveupp12.blogspot.com/
Jakie urocze skarpetki <3
OdpowiedzUsuńbeneaththeblanket.blogspot.com
Świetny post ! Bluzka z Pora na Przygodę ? Super !
OdpowiedzUsuńŚwietne skarpetki. :P I łańcuch. Powodzenia. :-)
OdpowiedzUsuńhttp://cutetodeath.blogspot.com
Fajna koszulka! :3
OdpowiedzUsuńhttp://sapphireblog1.blogspot.com
Skarpetki - zakochałam się *-* xd
OdpowiedzUsuńhttp://weareonlyourselves.blogspot.com
Mega, super ciuszki wyłowiłaś! :)
OdpowiedzUsuńwww.braverisers.blogspot.com <--- nasz blog:).
Przyznam,że zakupy ci się udały ! ;)
OdpowiedzUsuńhttp://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/