niedziela, 8 marca 2015

8 marca? Dzień kobiet? Shopping!

                                               Hej wszystkim! 
8.03 - Dzień Kobiet.
Pewno wszystkie spędziłyśmy go mile oraz dostałyśmy wiele prezentów.
Mój tata postanowił zabrać mnie oraz mamę i siostrę na zakupy:).
Pojechałam wraz z jedną z przyjaciółek.
Były mega okazje , pozytywnie oraz zabawnie.
Dużo ludzi nazywa mnie "Dzieckiem Cropp'a" więc największe zakupy właśnie w nim przypadły:).
Oczywiście odwiedziłam też Haus'a. Było świetnie znalazłam koszulki z mojej ulubionej kreskówki która zawsze poprawia mi humor. Kreskówka oczywiście popularna pewno większość z was ją zna --> Pora na przygodę!<-- 
Sinsey też został przeszukany. Kupiłam słodkie skarpetki. Odwiedziłam jeszcze dużo sklepów:).
Nie będę już was zanudzać zobaczcie zdjęcia , mam nadzieję że coś wam przypadnie do gustu albo się spodoba.Piszcie w komentarzu:)!
    
♥Koszulka Hous'e (39.99 zł)
♥Spodnie Cropp (79.99 zł)
   


                          ♥Bluzka House (39.99)












♥Bluzka House napis " HUG BRO" (39.99zł)
♥Kamizelka Mohito (179.99) 
















                                                                                                                 



♥Bluzka Cropp ( 49.99 zł)
♥ Czarny Kagan / łańcuch (9.99zł)
< załączone zdjęcie poniżej przedstawia bluzkę z tyłu>
 --> Napis : Dream 47<--




♥skarpetki Sinsay (14.99zł)                                                                               

Dziękuję za czytanie mojego bloga! 
Zapraszam was też na bloga mojej przyjaciółki :)!
Zachęcam do komentowania oraz obserwowania mojego i jej bloga!<3
♥Pozdrawiam Liv♥

27 komentarzy:

  1. Ładne ciuchy i fajny wpis :) Pozdrawiam i zapraszam http://mysliskowronki.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo jaka ładna pierwsza koszulka! Muszę się wybrać do Hous'a :D
    http://martiizuza.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Super ciuchy ! <3
    zapraszam do mn :)
    http://victoriablog63.blogspot.com/2015/03/wiosna-dzien-kobiet-sesja.html

    OdpowiedzUsuń
  4. Fajne spodnie <3
    Zapraszam na rozdanie
    Darunia-dusiunia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Zakupy - najlepszy prezent dla kobiety :-D Ubrania swietne!

    OdpowiedzUsuń
  6. Powiększ zdjęcia :) poza tym bardzo ładne :3
    http://carolinaa-carolinaaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Okej przy następnym poście wzrócę na to uwagę :)!

      Usuń
    2. Okej przy następnym poście wzrócę na to uwagę :)!

      Usuń
    3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
  7. to ja dostałam tylko życzenia telefoniczne od taty i kilka smsów od kolegów. :) ale za to miły dzień spędziłam ze swoim chłopakiem i jego rodziną, bo na niedzielnym rodzinnym obiedzie byliśmy. :) trochę żałuję, że kwiatów żadnych nie dostałam, ale liczę, że co się odwlecze.... ;)
    fajne zakupy, też przydałoby mi się odświeżenie garderoby na wiosnę, ale na razie inne wydatki są jednak ważniejsze. ;)
    pozdrawiam.
    http://poprostumadusia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  8. Piękne zakupy!
    Te rzeczy z House'a są naprawdę świetne. Sama kupiłabym te bluzki, hyh.
    Ja na Dzień Kobiet dostałam 10 złotych na jedzenie na mieście i kwiatka od nieznajomego mi pana, który je rozdawał wszystkim.


    Zapraszam do nas :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Fajny blog i ciekawy ;)
    Super zdjęcia ^^

    OdpowiedzUsuń
  10. Zaszalałaś na zakupach :) Bardzo fajne koszulki :) Pozdrawiam, http://skarbusiowa-garderoba.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  11. To widzę, że dzień w 100% udany tylko pozazdrościć. Bardzo fajne zakupy :) te skarpetki są świetne, bardzo fajny blog zostaję na dłużej, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Fajne ubrania ! Ja niestety dzień kobiet spędziłam pod kołdrą ponieważ jestem chora :(
    Podoba mi się Twój styl pisania więc zostawiam zasłużoną obserwację.Nie liczę na rewanż .... a zresztą sama zadecydujesz czy zaobserwować mnie czy nie :)
    Powodzenia w dalszym rozwijaniu bloga i zapraszam do siebie : http://martynaa-bllog.blogspot.com/2015/…/artificiality.html

    OdpowiedzUsuń
  13. Świetne są te t - shirt'y z parą na przygodę, chyba tez się na takie skuszę ! :* agata-musielak.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  14. świetna bluza *-* bardzo mi się podoba

    http://nevergiveupp12.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  15. Świetny post ! Bluzka z Pora na Przygodę ? Super !

    OdpowiedzUsuń
  16. Świetne skarpetki. :P I łańcuch. Powodzenia. :-)
    http://cutetodeath.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Fajna koszulka! :3

    http://sapphireblog1.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  18. Skarpetki - zakochałam się *-* xd

    http://weareonlyourselves.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  19. Mega, super ciuszki wyłowiłaś! :)

    www.braverisers.blogspot.com <--- nasz blog:).

    OdpowiedzUsuń
  20. Przyznam,że zakupy ci się udały ! ;)

    http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń