Hejson:)!
Od dłuższego czasu zastanawiam się czy prawdziwa przyjaźń w XXIw. istnieje.Oczywiście w to nie wątpię.
Każdy ma przyjaciela fakt.Ale takie przyjaźnie w których załóżmy się wyzywamy. Boli to. Twoja najlepsza przyjaciółka powiedzmy powie do ciebie "Ty szm*to" ( nie przeklinając). Czasami to boli. Nie wiem czy to ma na celu wzmocnić więź czy co. Okej czasami możemy tak powiedzieć dla beki. Ale tak przez cały czas?Właśnie.
Nie mówię oczywiście ,że sama tak nie mówię ale staram się ograniczać w takim słownictwie szczególnie do przyjaciół.
Ale prawdziwa przyjaźń istnieje. Wiem o tym doskonale mam 5 przyjaciół których znam dokładnie 12 lat.
Mam też przyjaciół których znam 5-10 lat.
Dalej się przyjaźnimy chodź wiedzą jaka jestem , podziwiam ich bo ja bym ze sobą nie wytrzymała.
Jedna z moich najlepszych przyjaciółek ~Wiktoria~ znacie ją też ma bloga. Rozumie i wspiera mnie ja ją też. To jest dla mnie śmieszne jesteśmy rożne i to bardzo. Ja jestem blondynką a ona brunetką. Ja jestem wysoka (175.5cm) a ona niska /przy mnie/ (z 168 cm). Ona jest szczupła a ja nie aż tak bardzo.
Ale jednak jest dla mnie jak siostra.Zrobiłabym dla niej wszystko.
Dawniej przyjaźń była inna z opowiadań moich babć oraz mamy przyjaźń opierała się szczególnie na ZAUFANIU. Nikogo nie obchodziło czy jego przyjaciel jest bogaty czy piękny.A w XXIw. czasami tak jest.
Dawniej 3 przyjaciółki nie obgadywały się wzajemnie a teraz jest tak że 3cią się spycha (w niektórych przypadkach). Ale prawdziwa przyjaźń istnieje. Większość z was na pewno ma przyjaciela od serca.Bądź tak jak ,ja nie ma przyjaciół ma " 2gą Rodzinę " .
-Co co to jest?-zapytała przestraszona, gdy je zobaczyła.
-To jest prawdziwa i szczera przyjaźń.-powiedziała babcia.
-Ale babciu kto to jest?-zapytała.
-To twoja prababcia wraz z przyjaciółką.-powiedziała.
Czy w tych czasach możemy zaznać takiej przyjaźni?
Nie wiem.Mówiąc szczerze.
Na prawdę nie wiem.
Ale ja cenię moich przyjaciół.
Za co?
Za to że są.
To już wszystko wyjaśnia.
"Bo prawdziwy przyjaciel w ogień za tobą pójdzie."
Dam Dam Dam.
Przyjaźń DAMSKO MĘSKA
Istnieje?
Istnieje.
Mam przyjaciela.
9 lat.
Wszyscy co powiedzą że taka przyjaźń nie istnieje.
Mylą się.
Albo takiej przyjaźni nie zaznali.
Koniec.
Dziękuję za przeczytanie postu mam nadzieję że nikogo nie uraziłam:)
Zapraszam do Wiktorii:
Mam nadzieję że post się podobał.
Komentarze oraz obserwację mile widziane :)
~Liv~




W tych czasach ciezko o prawdziwą przyjaźń. Ale wyjatki Są Bardzo cenne; *
OdpowiedzUsuńBuziaki: *
W tych czasach ciezko o prawdziwą przyjaźń. Ale wyjatki Są Bardzo cenne; *
OdpowiedzUsuńBuziaki: *
Ciezko jest znaleźć przyjaciela..Ale ja wierze w przyjazn bo mam jedna :) A moze i nawet dwie przyjaciółki :)
OdpowiedzUsuńodkrywajzalicja.blogspot.com
Czasami się tylko wydaje , że przyjaźń jest prawdziwa...
OdpowiedzUsuńZdarzają się też skarby !
Świetny Post :)
W tych czasach ciężko jest o przyjaźń. Na szczęście znalazłam sobie przyjaciół i dziękuje im za to ze są, i ze mnie wspierają. Przyjaciel to skarb <3 agata-musielak.blogspot.com
OdpowiedzUsuńSuper post! :)
OdpowiedzUsuńTe włosy *o*
http://www.kreatywne24.blogspot.com/
Pewnie, że istnieje, tylko trzeba znaleźć odpowiednią osobę dla siebie :)
OdpowiedzUsuńhttp://moooneykills.blogspot.com/2015/03/deer_3.html
Super post.
OdpowiedzUsuńWedług mnie prawdziwa przyjaźń istnieje, ale trzeba całkowicie ufać drugiej osobie.
http://nessi-blog-blog.blogspot.com/
moim zdaniem w dzisiejszych czasach, ciężko o prawdziwą przyjaźń ale jest ona możliwa :D
OdpowiedzUsuńpozdrawiam!
{la decadence}
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńJa mam trzech takich prawdziwych, najprawdziwszych przyjaciół i mam do nich ogromne zaufanie. Przyjaźń w XXI jest możliwa. Co prawda ja nie toleruję czegoś takiego, że przyjaciółki nawet dla beki się wyzywają i mówią do siebie bez szacunku. Dla mnie jest to chore. :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam, Szyszka z bloga http://szyszunia-life.blogspot.com/ <3
Nie mam prawdziwych przyjaciół. Wiesz spotkałam się kiedyś z takimi "przyjaciółkami", które zwracały się do siebie "ty s*ko, szma*o". Nie rozumiem, bo skoro uważają się za przyjaciółki, to niepowinny się tak do siebie zwracać.
OdpowiedzUsuńmore-clouds.blogspot.com
Ciężko teraz o prawdziwą przyjaźń. :)
OdpowiedzUsuńJeżeli chcesz zajrzyj do mnie:
http://katze-a.blogspot.com