Hej wszystkim:)
Dziś chciałam dać lżejszy temat. Szybko mówiąc - > Muzyka.
Według mnie muzyka jest lekiem na wszystko.
No sami pomyślcie :
►jesteś smutny/a ►► Słuchasz muzyki
►jesteś wesoły/a ►► słuchasz muzyki
►nudzi ci się ►► słuchasz muzyki
I tak dalej.
Muzyka jest zawsze przy tobie , no chyba że ci telefon padnie.
Ale mówiąc szczerze zawsze ci towarzyszy.
Więc co by było gdyby muzyki nie było?
Pustka?
Nicość?
Nie wiem ale wiem że nie było by tego co jest teraz.
Niedawno byłam na sesji zdjęciowej z przyjaciółmi. Była na niej też moja przyjaciółka Viktoria /Klik<3 / Sesja według mnie udana:).
Było dużo śmiechu i atmosfera była bardzo przyjazna:)
Do każdego zdjęcia z sesji dodam cytat z piosenek które podtrzymują mnie na duchu zapraszam:)
I'm about to lose my mind
you've been gone for so long
I'm running out of time
I need a doctor, call me a doctor
I need a doctor, doctor
to bring me back to life.
you've been gone for so long
I'm running out of time
I need a doctor, call me a doctor
I need a doctor, doctor
to bring me back to life.
This is the part when I say I don't want ya
I'm stronger than I've been before
This is the part when I break free
'Cause I can't resist it no more
I'm stronger than I've been before
This is the part when I break free
'Cause I can't resist it no more
Przestań tu ziom palić głupa,
życia swego nikt jeszcze sam nie oszukał
jadę pod ten bit, a Ty prawdy tu szukaj
po to jest ta nuta, sama nie urodzi się waluta.
życia swego nikt jeszcze sam nie oszukał
jadę pod ten bit, a Ty prawdy tu szukaj
po to jest ta nuta, sama nie urodzi się waluta.
Pompuj Pompuj człowienu ujrzysz progres w oka mgnieniu.
Spójrz na ptaki, jak szybują ponad nami
Chłonąc błękit tego świata, niebieski aksamit
Spójrz na kwiaty. Każda szata ich tętni barwami
Każdy organizm to mapa i plany ze szczegółami
Spójrz na promienie światła pomiędzy liściami
Wzbij spojrzenie nad asfalt między drzew koronami
Każda z korzeni wyrasta, aby trwać nad nami
Na straży stać nam, za nic zapamiętywać czas nam
Spójrz na oceany i plaże w piaskach
I morza wodospady, i kolaże nocy w gwiazdach
Spójrz na obrazy miasta, potem na szczyty gór,
Monumentalna prawda ich krzyczy znad chmur
Spójrz na srebrny puch, płatki śniegu w przestrzeni
Niczym diamenty dusz tych zaklętych z bieli
Spójrz na wielki cud, jakim jesteśmy tu.
Chłonąc błękit tego świata, niebieski aksamit
Spójrz na kwiaty. Każda szata ich tętni barwami
Każdy organizm to mapa i plany ze szczegółami
Spójrz na promienie światła pomiędzy liściami
Wzbij spojrzenie nad asfalt między drzew koronami
Każda z korzeni wyrasta, aby trwać nad nami
Na straży stać nam, za nic zapamiętywać czas nam
Spójrz na oceany i plaże w piaskach
I morza wodospady, i kolaże nocy w gwiazdach
Spójrz na obrazy miasta, potem na szczyty gór,
Monumentalna prawda ich krzyczy znad chmur
Spójrz na srebrny puch, płatki śniegu w przestrzeni
Niczym diamenty dusz tych zaklętych z bieli
Spójrz na wielki cud, jakim jesteśmy tu.
Bo kiedy nie ma Ciebie, niewiele istnieje
Wiem, że tak trzeba, ale kurwa oszaleję teraz
Czarne jak heban pierdolone orchidee
I biała gleba muszę je pozbierać.
Wiem, że tak trzeba, ale kurwa oszaleję teraz
Czarne jak heban pierdolone orchidee
I biała gleba muszę je pozbierać.
A little party never killed nobody
So we gon’ dance until we droṗ, drop
A little party never killed nobody.
So we gon’ dance until we droṗ, drop
A little party never killed nobody.
Wznieśmy toast wystarczy raz.
Ordynarny świat śpiewa "sto lat"
i patrzy w twarz, oh, wystarczy raz go spróbować,
wyblakły smak, och, widać to w szkłach,
alkoholach, naszych snach, wybacz moja droga.
Ordynarny świat śpiewa "sto lat"
i patrzy w twarz, oh, wystarczy raz go spróbować,
wyblakły smak, och, widać to w szkłach,
alkoholach, naszych snach, wybacz moja droga.
No dobra to już koniec (To nie są wszystkie zdjęcia z sesji)
Mam nadzieję że sie podobało :)
Komentarze obserwacje mile widziane :*!








Świetne zdjęcia. Dobrze na nich wyglądasz.
OdpowiedzUsuńWygląd bloga mogłabyś trochę zmienić.
Wrazie czego znajdziesz mnie na fb jako: Diana Komarenko